ПРО ІНСТИТУТ

Центр соціально-гуманітарних досліджень Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна 04.02.2016 року наказом ректора було реорганізовано з Науково-дослідного Інституту соціально-гуманітарних досліджень Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який було створено рішенням Вченої Ради університету 29 квітня 2008 року.

Діяльність Центру спрямована на проведення соціально-гуманітарних досліджень (соціологічних, маркетингових, електоральних, соціально-економічних тощо), а також досліджень, спрямованих на вирішення актуальних питань життєдіяльності Університету, залучаючи до досліджень студентів під час проходження ними навчально-виробничої практики.

Структурними підрозділами Центру є:

Центр тісно співпрацює з соціологічним факультетом університету, є, зокрема, базою виробничої практики для студентів 4 курсу. Разом із викладачами факультету психології, соціологічного та юридичного факультетів у жовтні 2011 року співробітники Інституту організували та провели семінар для старшокурсників «Працевлаштування очима практиків».


Ми у соціальних мережах: