ПРО ІНСТИТУТ

Центр соціально-гуманітарних досліджень Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна 04.02.2016 року наказом ректора було реорганізовано з Науково-дослідного Інституту соціально-гуманітарних досліджень Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який було створено рішенням Вченої Ради університету 29 квітня 2008 року.

Діяльність Центру спрямована на проведення соціально-гуманітарних досліджень (соціологічних, маркетингових, електоральних, соціально-економічних тощо), а також досліджень, спрямованих на вирішення актуальних питань життєдіяльності Університету, залучаючи до досліджень студентів під час проходження ними навчально-виробничої практики.

Структурними підрозділами Центру є:

Центр тісно співпрацює з соціологічним факультетом університету, є, зокрема, базою виробничої практики для студентів 4 курсу. Разом із викладачами факультету психології, соціологічного та юридичного факультетів у жовтні 2011 року співробітники Інституту організували та провели семінар для старшокурсників «Працевлаштування очима практиків».

Центр соціально-гуманітарних досліджень активно задіяний в реалізації Стратегії розвитку Каразінського університету на 2019-2015 рр. Він є основним виконавцем Проекту 5.8 «Університетська громадська думка», а також співвиконавцем Проекту 2.2 «Випускник Каразінського», Проекту 3.3 «Випускники за кордоном» та Проекту 5.6 «Дебюрократізація універсітетського життя».

Проект 5.8 «Університетська громадська думка» реалізується співробітниками Центру соціально-гуманітарних досліджень спільно з колективом кафедри методів соціологічних досліджень соціологічного факультету.

Керівник проекту - Кізілов Олександр Іванович, к.с.н., завідувач кафедри методів соціологічних досліджень.
Заступник керівника проекту - Кузіна Ірина Іванівна, к.с.н., доцент кафедри методів соціологічних досліджень.


Ми у соціальних мережах: