НОВИНИ

«Іноземні студенти Харківського університету».

23 квітня 2015 року

З листопада 2014 року по квітень 2015 співробітниками Інституту соціально-гуманітарних досліджень Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна при співучасті кафедри методів соціологічних досліджень соціологічного факультету Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, було проведено соціологічне дослідження «Іноземні студенти Харківського університету».

Метою дослідження було визначити умови життя іноземних студентів в м.Харкові і в Україні, їх ставлення до навчання в Харківському університеті, а також особливості взаємин з українськими студентами.

Були опитані іноземні студенти 9 факультетів ХНУ імені В.Н. Каразіна (біологічний; геології, географії, рекреації та туризму; економічний; іноземних мов; міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу; медичний; юридичний; філологічний; підготовчий для іноземців, n=1226). А також українські студенти 8 факультетів ХНУ імені В.Н. Каразіна (біологічний; геології, географії, рекреації та туризму; економічний; іноземних мов; міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу; медичний, юридичний; філологічний, n=996).

У ході дослідження вивчені: мотивація навчання іноземних студентів в ХНУ імені В.Н. Каразіна, відносини і дружба між іноземними та українськими студентами, плани іноземних студентів на майбутнє, способи вивчення іноземними студентами російської мови, негативне ставлення до іноземних студентів різних національностей, загрози їх особистій безпеці, конфлікти за участю іноземних студентів, випадки корупції в ХНУ імені В.Н. Каразіна, тривоги іноземних студентів та ін.


Ми у соціальних мережах: